Opis produktu

Grupa Bong rozpoczęła swoją działalność w 1737 roku jako mała introligatornia. W 1895 roku Martin Bong wprowadził drukowane koperty, a w latach dwudziestych XX wieku użył pierwszej maszyny produkującą koperty. W latach trzydziestych znacznie uproszczono wysyłkę poczty wprowadzając okienka do kopert, a od 2005 roku istnieją unikatowe rozwiązania z serii ProPac®, które spełniają przeróżne oczekiwania klientów. Ich produkty to przede wszystkim jakość i funkcjonalność, a przy tym niepowtarzalny design.

Koperta bezpieczna SafeBag B4 Bong to przeźroczysta koperta, która stanowi świetne połączenie bezpieczeństwa i wykrywalności. Posiada dwa odrywane odcinki przewozowe oraz miejsce na podpisy i daty, dzięki czemu można dowiedzieć się kto i kiedy przewoził przesyłkę.

Kopertajest przyjazna dla środowiska, ekonomiczna i oszczędna. Posiada certyfkat bezpieczeństwa niemieckiego instytutu badań i analizy. Wytworzone z wysokiej jakości surowców, z najwyższą dokładnością i precyzją produkcji.

Posiadają trójwarstwową folię polietylenową, która jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Wyposażone w trwałe zamkniecie z integratorem ciepła, zabezpieczającym przed uszkodzeniami mechanicznymi, termicznymi i chemicznymi.

Materiał : LDPE

Klejenie : HK - koperty samoklejące z paskiem 

Wymiary: 275x375+35 mm

Specyfikacja
Marka
Bong
Indeks
A36221
Objętość
Tak
dostawa
2
Inpost
Tak
priorytet
1
Opinie
Napisz opinię o: Koperta bezpieczna B4 przezroczysta SafeBag, 275 x 375 + 35 cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Koperta bezpieczna B4 przezroczysta SafeBag, 275 x 375 + 35 cm

Kod produktu: A36221

Dostępność: Wysyłka do 24h
1,25 zł
1,02 zł netto

DPD : 15,99 zł

Dostawa za pobraniem DPD : 19,00 zł

Inpost Paczkomat : 13,00 zł

Inne produkty z tej kategorii

 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.