Testery podczerwieni i UV

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 67,00 zł - 2 092,00 zł

Testery podczerwieni i UV

Aby zyskać gwarancję, że pieniądze zostały zweryfikowane pod każdym kątem, warto wykorzystać do tego celu testery banknotów w podczerwieni. Tester Glover działający na podczerwień jest zaprojektowany, aby weryfikować autentyczność różnych banknotów poprzez pokazywanie znaków widocznych w promieniach podczerwonych.

W przeciwieństwie do zabezpieczeń ultrafioletu, znaki podczerwieni ukazują się dużo łatwiej. Urządzenia, które proponujemy w naszym sklepie, to modele, które cechują się wyjątkową dokładnością oraz wszechstronnością weryfikacji. Poza sprawdzaniem w promieniach podczerwonych IR, umożliwiają również weryfikację znaku wodnego, farby i pasków magnetycznych czy mikrodruków. Testery banknotów są często wbudowane w liczarki do pieniędzy. W naszym sklepie znajdziecie Państwo modele marki Glover i Wallner -  wielofunkcyjne, z emisją światłą UV, IR, białego transparentnego, lupą z 10-krotnym powiększeniem i innymi metodami detekcji. 

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.