Opis produktu

Glover IR-2000 to łatwym w obsłudze testerem banknotów. Urządzenie służy do wykrywania fałszywych banknotów, jednocześnie rozpoznając łączną wartość oraz ich ilość. Tester IR 2000 jest urządzeniem wykorzystującym zaawansowaną technologię wykrywania fałszywych banknotów. Urządzenie jednocześnie rozpoznaje pięć walut: EURO, USD, GBP, CHF, PLN. Tester Glover IR-2000 wykorzystuje zaawansowane technologicznie metody wykrywania fałszywych banknotów, takie jak: magnetyzm (MG), podczerwień (IR), jakość papieru oraz grubość papieru. Urządzenie wyposażone jest w wewnętrzną baterię (akumulator litowy), dzięki czemu może pracować jako przenośny tester lub w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do źródła zasilania. Ładowanie baterii odbywa się po podłączeniu zasilacza sieciowego.

Firma Glover, która działa na rynku od 12 lat jest liderem na polskim rynku w dziedzinie obsługi pieniądza. To największy importer i dystrybutor urządzeń tj.: liczarki do banknotów, liczarki do bilonu, sortery do bilonu, testery do banknotów i pakowarki próżniowe.

Wymiar (mm): 155 x 137 x 82

Specyfikacja
Marka
Glover
Indeks
11213
Rodzaj
tester banknotów
Objętość
Tak
dostawa
2
Inpost
Tak
priorytet
1
Opinie
Napisz opinię o: Tester banknotów Glover IR-2000, podczerwień

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Tester banknotów Glover IR-2000, podczerwień

Kod produktu: 11213

Dostępność: Wysyłka do 24h
652,99 zł
530,89 zł netto

DPD : 15,99 zł

Dostawa za pobraniem DPD : 19,00 zł

Inpost Paczkomat : 13,00 zł

Inne produkty z tej kategorii

 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.