Rozszywacze

Cena

Cena

 • 3,00 zł - 69,00 zł

Marka

Marka

Rozszywacze

Rozszywacze to nieodłączny element wyposażenia każdego biura, który znacząco ułatwia pracę i codzienne obowiązki. Dzięki swojej wszechstronności i prostocie obsługi, te niewielkie urządzenia stały się niezastąpione w codziennych zadaniach biurowych.

Rozszywacze są idealnym narzędziem do szybkiego i precyzyjnego rozszywania dokumentów. Bez względu na to, czy pracujesz z raportami, dokumentacją, czy też prezentacjami, rozszywacz umożliwia Ci szybki i bezproblemowe rozłączenie kartek, które zostały spięte za pomocą zszywacza.

Współczesne biura często obsługują ogromne ilości dokumentów, a ręczne rozszywanie każdej strony byłoby czasochłonne i niepraktyczne. Rozszywacze pozwalają zaoszczędzić cenny czas i energię, umożliwiając błyskawiczne przygotowywanie dokumentów. Dzięki nim możesz zwiększyć swoją produktywność i skoncentrować się na innych zadaniach.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór rozszywaczy, które spełnią Twoje potrzeby. Dodatkowo, znajdziesz u nas również akcesoria biurowe, takie jak zszywacze, bindownice, niszczarki do dokumentów, liczarki do bilonu, laminatory, które ułatwią Ci codzienną pracę.

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.