Urządzenia biurowe

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 7,00 zł - 334 001,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Kategorie

Urządzenia biurowe

Urządzenia biurowe przydają się w pracy każdego przedsiębiorstwa. Skutecznie usprawniają one wykonywanie obowiązków zarówno przez pracowników biurowych, jak i menadżerów a nawet freelancerów.

W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone urządzenia biurowe od wiodących marek. Oferujemy m.in. niszczarki do papieru. Pełnią one kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa dokumentów i ochrony poufnych informacji. Dzięki nim, można łatwo i skutecznie niszczyć papierowe dokumenty, kartki czy też stare nośniki danych, zapobiegając potencjalnym zagrożeniom związanym z kradzieżą tożsamości czy wyciekiem poufnych danych. Oferujemy różne rodzaje niszczarek, w tym te przeznaczone do niszczenia dokumentów na różnych poziomach poufności, co pozwala dostosować wybór do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferujemy również laminatory, które pozwalają na zabezpieczanie dokumentów przed uszkodzeniami, wilgocią i ścieraniem poprzez pokrywanie ich cienką warstwą plastiku. Dzięki nim, można nadawać dokumentom trwałość i profesjonalny wygląd.  Wśród urządzeń biurowych znajdziesz także bindownice – umożliwiają profesjonalne wiązanie dokumentów w sposób trwały i estetyczny. Dzięki nim, można łatwo przygotować raporty, prezentacje, projekty i inne dokumenty, nadając im profesjonalny wygląd. 

Znajdziesz u nas także gilotyny do papieru i kartonu – umożliwiają precyzyjne i bezproblemowe przycinanie papieru, kartek i innych dokumentów. Dzięki nim można osiągnąć idealnie proste krawędzie i dopasować dokumenty do odpowiednich rozmiarów. 

Oferujemy także inne akcesoria biurowe. Jeśli szukasz sprawdzonego asortymentu, w rozsądnych cenach to zapoznaj się z naszą ofertą.

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
Promocja
Olej do niszczarek...
Olej do niszczarek Fellowes, 355ml
Cena
29,00 zł Cena podstawowa 34,90 zł (brutto)
23,58 zł netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:  29,00 zł
Promocja
Olej do niszczarek...
Olej do niszczarek Fellowes, 120ml
Cena
19,90 zł Cena podstawowa 24,00 zł (brutto)
16,18 zł netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:  19,00 zł
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.