Liczarki do banknotów

Cena

Cena

 • 768,00 zł - 11 058,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Liczarki do banknotów

Liczarki do banknotów są urządzeniami stosowanymi w różnych dziedzinach, takich jak banki, sklepy detaliczne, kasyna i firmy obsługujące duże ilości gotówki. Ich głównym celem jest automatyczne i szybkie zliczanie banknotów, co znacznie ułatwia proces obsługi gotówki i minimalizuje ryzyko błędów.

Liczarki do banknotów działają na zasadzie rozpoznawania i przeliczania nominałów banknotów. Wyposażone są w czujniki optyczne, które skanują i analizują cechy bezpieczeństwa banknotów, takie jak rozmiar, kolor, wzór, hologramy czy fluorescencję. Dzięki temu są w stanie rozpoznać różne nominały i przeliczyć je na podstawie wcześniej ustawionych parametrów. Oferujemy także testery podczerwieni i UV, które pozwalają wykryć fałszywe banknoty.

Współczesne liczarki do banknotów są również wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak wykrywanie podróbek, liczenie banknotów innych walut, sortowanie banknotów według nominałów czy automatyczne zliczanie partii banknotów. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone urządzenia marki Glover.

Jeśli w firmie przyjmujesz płatności gotówkowe, to sprawdź także liczarki do bilonu. Ułatwią one kontrolę monet.

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.