Liczarki do bilonu

Cena

Cena

 • 874,00 zł - 24 001,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Liczarki do bilonu

Liczenie pieniędzy jest pracochłonne i wymaga czasu. Maszyny do liczenia bilonu są urządzeniami, które znacznie przyspieszają tę czynność oraz gwarantują większą dokładność liczenia. Pozwalają szybko i sprawnie policzyć posortowane monety, dzięki czemu  oszczędzają czas, zwiększają wydajność oraz eliminują błędy, które mogą powstać czasie ręcznego liczenia.  Ich konstrukcja nie pozwala na przepuszczanie pojedynczych monet, dlatego gwarantują stuprocentową poprawność wyniku. Oferowane przez nasz sklep maszyny do liczenia bilonu pracują z dużą wydajnością. Wyróżnia je niezawodność, wysoka funkcjonalność oraz prosta obsługa, dzięki czemu znacznie usprawniają pracę. 

Liczarki do bilonu dostępne są w wersji przenośnej i stacjonarnej. Standardowo pozwalają na pakowanie bilonu w worki, ale po wyposażeniu ich w specjalny zestaw, można również pakować bilon w papierowe tubusy. 

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.