Laminatory

Cena

Cena

 • 189,00 zł - 3 913,00 zł

Marka

Marka

Laminatory

Laminatory to przydatne urządzenia, które umożliwiają laminowanie różnego rodzaju dokumentów, zdjęć, plakatów i innych materiałów. Laminowanie polega na pokrywaniu dokumentu cienką, przezroczystą warstwą folii, co chroni go przed uszkodzeniami, wilgocią, zabrudzeniami oraz przedłuża jego trwałość.

Laminatory są szeroko wykorzystywane zarówno w środowisku biurowym, jak i domowym, w szkołach, firmach reklamowych, bibliotekach czy punktach usługowych. Umożliwiają one trwałe zabezpieczenie ważnych dokumentów, takich jak karty identyfikacyjne, instrukcje, cenniki, ulotki czy plakaty. Skutecznie zabezpieczą także zwykły papier ksero.

W zależności od modelu laminatory mogą oferować różne opcje i funkcje, takie jak regulacja temperatury, szybkość laminacji, tryb oszczędzania energii czy automatyczne wyłączanie po określonym czasie bezczynności.

Podsumowując, laminatory są praktycznymi urządzeniami, które umożliwiają trwałe zabezpieczenie różnego rodzaju dokumentów i materiałów przed uszkodzeniami. Dostępne w różnych rozmiarach i opcjach, dzięki temu dopasujesz wyposażenie biura do swoich potrzeb. W naszej ofercie jest także folia do laminatora, która jest niezbędna do prawidłowego działania laminatora.

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.