Podpórki pod plecy

Cena

Cena

 • 109,00 zł - 337,00 zł

Marka

Marka

Podpórki pod plecy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego po całym dniu spędzonym w pozycji siedzącej odczuwasz dyskomfort czy nawet ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa? Ból pleców to częsta dolegliwość osób siedzących przy komputerze. Podpórki pod plecy to akcesoria, które mogą znacząco poprawić komfort Twojego dnia pracy, minimalizując napięcie mięśniowe i wspierając prawidłową postawę.

Podpórki pod plecy są nie tylko dla tych, którzy już doświadczają problemów z kręgosłupem. To również doskonała inwestycja w profilaktykę. Dzięki nim możesz uniknąć przewlekłych dolegliwości, które mogą wpłynąć na Twoją produktywność i ogólne samopoczucie. Wykonane z różnorodnych materiałów, od pianki po siatki, podpórki te są zaprojektowane tak, aby dopasować się do kształtu Twojego ciała i zapewnić optymalne wsparcie.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w korporacyjnym biurze, podpórka pod plecy jest łatwa w montażu. Świetnie współpracuje z każdym fotelem biurowym.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Wszystkie nasze podpórki są wykonane z materiałów najwyższej jakości i zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytku.

W zakończeniu warto dodać, że nasz sklep oferuje nie tylko podpórki pod plecy, ale również inne akcesoria i narzędzia do biura, które mogą zwiększyć Twój komfort i efektywność pracy. Jeśli szukasz ergonomicznych narzędzi, to sprawdź podkładki pod nadgarstek, podkładki pod mysz czy też podkładki do klawiatury

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.