Lista produktów marki Halmar

Halmar to znana marka specjalizująca się w imporcie i dystrybucji mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Od 1989 roku zyskała szerokie uznanie wśród klientów. Firma oferuje produkty zarówno z Dalekiego Wschodu, jak i od krajowych producentów, wyróżniając się atrakcyjnymi cenami, wysoką jakością oraz skutecznym serwisem posprzedażowym.

Halmar to znana i ceniona marka, która specjalizuje się w imporcie i dystrybucji mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Została założona w 1989 roku i od tamtej pory zyskała szerokie uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Specjalizuje się w produktach z Dalekiego Wschodu, jednocześnie współpracuje także z krajowymi producentami. Firma wyróżnia się atrakcyjnymi cenami, wysoką jakością produktów oraz rozbudowanym zapleczem logistycznym. Dodatkowo zapewnia skuteczny serwis posprzedażowy.

Produkty marki Halmar to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają sprawdzonych, wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.: krzesła i fotele, szafki biurowe, biurka. Jeśli kompletujesz wyposażenie biura, to koniecznie zapoznaj się z asortymentem tej marki.

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.