Opis produktu

Oczyszczacz powietrza Ideal AP 60 PRO to energooszczędne i bardzo ciche urządzenie, które łączy w sobie kompaktowy i prosty design wraz z efektywnym oczyszczaniem. Stworzone dla alergików, astmatyków, posiadaczy zwierząt, pomieszczeń, gdzie przebywają chorzy. Skonstruowany tak, żeby skutecznie usuwać zanieczyszczenia z powietrza w pomieszczeniach o wielkości do 80 m2. Niezwykle wydajny, w ciągu godziny jest w stanie przefiltrować 600 m3 powietrza.

Firma OPUS istnieje w Polsce od 1990 roku i jest wyłącznym przedstawicielem renomowanej marki IDEAL w Polsce - niemieckiego producenta urządzeń do niszczenia dokumentów. Obecnie marka Opus jest jednym z największych producentów urządzeń biurowych, tj.: obcinarek, gilotyn, niszczarek, jak również oczyszczaczy powietrza.

Czyści powietrze bardzo skutecznie, gdyż posiada innowacyjny system filtracji, składający się z filtra 360°, który zapewnia czyste powietrze w blisko 100% i jest połączeniem warstw filtrów:

1. warstwa Pre-filter - wyłapuje większe cząsteczki zanieczyszczeń, dodatkowo zwiększając żywotność filtra HEPA

2. warstwa HEPA - filtr kurzu - wysokoefektywny filtr z efektywnością na poziomie 99,99% działający na cząsteczki o rozmiarze nawet 0,3μm (klasa filtra H14)

3. warstwa węgla aktywnego - absorbuje cząsteczki odoru oraz szkodliwe chemiczne substancje.

Filtr został wyprodukowany dla IDEAL przez niemiecką firmę Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza. Przeciętnie działanie filtra 360° to około 12 miesięcy i po tym okresie należy go wymienić.

W urządzeniu można kontrolować wszystkie funkcje, takie jak tryby pracy: automatyczny, ręczny lub turbo. W trybie automatycznym AP 60 Pro korzysta z inteligentnych czujników (czujnik pyłu, gazu i zapachu), dzięki którym stale utrzymuje wysoką jakość powietrza i automatycznie dostosowuje poziom mocy do warunków otoczenia. W trybie turbo, dzięki doskonałej sile silnika i wentylatora, powietrze oczyszczane jest w możliwie najkrótszym czasie. Poza trybem automatycznym i trybem turbo urządzenie pracuje w trzech trybach ręcznych oraz w trybie nocnym. Wygodna funkcja timera umożliwia uruchomienie i wyłączenie urządzenia (dostępne tryby 1, 2, 4 lub 8 godzin pracy).

Urządzenie posiada inne funkcje, takie jak funkcja timera, blokada rodzicielska - daje możliwość blokady przed niechcianymi zmianami w pracy urządzenia, status filtra lub dostosowanie trybu automatycznego, może być obsługiwane przez urządzenie mobilne za pomocą aplikacji IDEAL AIR PRO. Dodatkowo AP 60 Pro automatycznie poinformuje o konieczności wymiany filtru 360°.

Współczynnik oczyszczania wynosi 2,7 x/h - jest to parametr informujący o tym ile razy w ciągu godziny urządzenie jest w stanie wymienić/przefiltrować całą kubaturę pomieszczania. Do obliczenia parametru przyjmowana jest wysokość pomieszczenia 2,5 m. Optymalna relacja współczynnika oczyszczania (WO) do powierzchni pomieszczenia to około 3 do 5 razy na godzinę.

Ważne: nawet w pomieszczeniach o innej kubaturze, oczyszczacz spełnia swoją funkcję!

Zasilanie: 220 - 240 V, 50 / 60 Hz.

Gwarancja: 2 lata.

Specyfikacja
Marka
Ideal
Indeks
60767
Objętość
Tak
dostawa
3
Powierzchnia pomieszczenia
do 80 m2
Inpost
Tak
priorytet
1
Opinie
Napisz opinię o: Oczyszczacz powietrza Ideal, AP 60 Pro, 80m2

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Oczyszczacz powietrza Ideal, AP 60 Pro, 80m2

Kod produktu: 60767

Dostępność: Wysyłka do 3 dni
7 333,30 zł
5 962,03 zł netto

DPD : 15,99 zł

Dostawa za pobraniem DPD : 19,00 zł

Inpost Paczkomat : 13,00 zł

Inne produkty z tej kategorii

 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.