Opis produktu

Koperta bezpieczna C3, biała, Amersafe, 310x465+35

Koperty bezpieczne, wykonane z folii PE, z bezpiecznym zamknięciem samoklejącym do przesyłek wartościowych i tajnych. Koperty bezpieczne z folii PE z czarnym poddrukiem zabezpieczającym. Posiadają zamknięcie, które natychmiast uwidacznia próby ingerencji. Dodatkowy numerator pozwala na dokładną identyfikację przesyłki i śledzenie jej drogi w trakcie procesu przesyłania, a także spełnia rolę pokwitowania w postaci łatwo odrywanego kuponu.

Koperty bezpieczne mają zastosowanie przede wszystkim w bankach i innych instytucjach finansowych, agencjach ochrony, hotelach, sklepach, stacjach benzynowych oraz w firmach do przewożenia i przechowywania pieniędzy, biżuterii, akt osobowych, tajnych dokumentów i projektów, nośników danych, kart kredytowych, kluczy do chronionych pomieszczeń (i innych depozytów).

Specyfikacja
Marka
Amersafe
Indeks
81045
dostawa
2
priorytet
1
Opinie
Napisz opinię o: Koperta bezpieczna C3, biała, Amersafe, 310x465+35

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Koperta bezpieczna C3, biała, Amersafe, 310x465+35

Kod produktu: 81045

Dostępność: Wysyłka do 24h
2,04 zł
1,66 zł netto

DPD : 15,99 zł

Dostawa za pobraniem DPD : 19,00 zł

Inpost Paczkomat : 13,00 zł

Inne produkty z tej kategorii

 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.