Lista produktów marki Durable

Durable Hunke & Jochheim GmbH & Co. KG to niemiecka firma, która od ponad 100 lat tworzy i rozwija m.in. wyposażenie biura. Durable współpracuje z renomowanymi importerami oraz dystrybutorami na całym świecie.

Posiada zakłady produkcyjne w różnych państwach, także w Polsce. Firma skupia się na najwyższej jakości, która pozwala pracownikom wykonywać swoje obowiązki profesjonalnie, z dbaniem o szczegóły.

Durable było regularnie nagradzane za wzornictwo. W swoich produktach dbają o detale. Dlatego jeśli szukasz innowacyjnych produktów biurowych, to koniecznie zapoznaj się z ofertą tej marki.

To także dobra propozycja dla firm i osób dbających o środowisko, ponieważ firma podchodzi holistycznie do kwestii zrównoważonego rozwoju. Uzyskała certyfikat ISO 14001 w zakresie zarządzania środowiskowego. W ich ofercie znajdziesz m.in. pojemniki na śmieci, pojemnik na kable, ramki magnetyczne. Dlatego jeśli szukasz wyposażenia biura, to warto sprawdzić ofertę tego producenta.

Liczba produktów:
Sposób wyświetlania:
produkty
netto
brutton
actions
 • verified_user
  Bezpieczne zakupy
  dzieki szyfrowaniu SSL
 • swap_vertical_circle
  Gwarancja zwrotu
  do 14 dni
 • lock
  Bezpieczne płatności
  gwarantuje serwis przelewy 24

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.