Wysokiej klasy sprzęt biurowy

Trymer to urządzenie do profesjonalnego przycinania papieru, szczególnie dokumentów, pism, dokumentacji technicznej, drobniejszych elementów takich jak na przykład wizytówki. Trymer przyda się wszędzie tam gdzie liczą się szybkie, profesjonalne cięcia zapewniające elegancję i estetykę elementów papierowych.

Trymer do papieru – wybór odpowiedniego sprzętu

www.niszczarki24.pl to sklep internetowy, który dostarcza swoim klientom tylko i wyłącznie markowe urządzenia takie jak Kobra, Fellowes czy Argo. Na użytek domowy bądź na potrzeby małego biura zdecydowanie wystarczy model Fellowes Electron A4, który jak sama nazwa wskazuje, może obsłużyć papier maksymalnie do rozmiaru A4. Szczególnie ważny jest fakt, iż urządzenie posiada bardzo bezpieczne w użyciu unikalne kasety Fellowes SafeCut. Noże ze stali nierdzewnej wysuwają się z bezpiecznej, plastikowej kasety tylko i wyłącznie podczas cięcia. Trymer jest bardzo prosty w użytku, docisk papieru odbywa się w sposób ręczny. Użytkownik ma do dyspozycji specjalnie wbudowaną diodę, która informuje o równym położeniu papieru, a więc i równym cięciu dokumentów. To ekonomiczne i nieskomplikowane urządzenie warto posiadać w każdym biurze, a także i w domu.

 

Szukasz najtańszych rozwiązań? Zapraszamy do działu z PROMOCJAMI!

 

Firmy i instytucje, których potrzeby sprowadzają się do częstszego i szybkiego cięcia papieru oraz dokumentów, powinny zainwestować w markowy sprzęt, który wyszedł spod linii produkcyjnej Fellowes, Kobra lub Argo. Warty uwagi jest z pewnością trymer do papieru - model Fellowes Gamma A3, którego głównymi atutami są:

 • bardzo cicha praca i nieskomplikowana obsługa
 • możliwość przecinania wielu kartek jednocześnie
 • obsługa arkuszy do rozmiaru A3
 • wyposażenie w niezawodne, nierdzewne noże
 • wyposażenie w antypoślizgowe nóżki dla bardziej komfortowej pracy
 • możliwość cięcia papieru, cienkich elementów plastikowych oraz folii
 • 2-letnia gwarancja
 • możliwość wielokrotnego użytku w bardzo krótkim okresie czasu

 

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, o biurach projektowych i innych, które spotykają się z potrzebą profesjonalnego docięcia papieru o rozmiarach A2, Kobra przygotowała bardzo nowoczesne urządzenie o nazwie trymer Kobra 1000 R.

Jeśli potrzeba:

 • dociąć papier, folię, kalkę, filmy, fotografie, karton
 • użyć automatycznego docisku
 • zastosować długość cięcia 1000 mm
 • zastosować grubość cięcia 0,8 mm
 • w krótkim czasie dociąć dużą ilość materiału

to właśnie Kobra 1000 R będzie idealnym rozwiązaniem. Produkt dostępny jest za pośrednictwem sklepu internetowego www.niszczarki24.pl i stanowi jeden z hitów sprzedażowych.

 

Wymagający klienci zwracają też uwagę na trymer A3 RPT-520, którego producentem jest Argo. Urządzenie posiada ogranicznik papieru do regulowania wymiaru, na blacie roboczym widnieje wygodne oznaczenie standardowych formatów co znacznie ułatwia pracę. Omawiany trymer posiada listwę dociskową ułatwiającą uzyskanie precyzyjnego cięcia, tnie do długości 520 mm, jednorazowo obsługuje do 20 kartek (80 g/m2).

 

www.niszczarki24.pl w swoim stałym asortymencie posiadają trymery począwszy do najprostszych urządzeń domowych do okazyjnego cięcia niewielkich ilości papieru, aż do wysoce profesjonalnego, w pełni zautomatyzowanego sprzętu biurowego, służącego do codziennej eksploatacji. W sklepie internetowym można nabyć trymery, niszczarki, gilotyny, bindownice, akcesoria bez których nie można obyć się podczas tworzenia firmowego archiwum. Przed zakupem można skorzystać z profesjonalnego doradztwa, tak by urządzenie mogło być ściśle dopasowane do realnych potrzeb klienta.

sklep internetowy www.aptusshop.pl projekt: aptus.pl