Gilotyna do papieru

gilotyna do papieru

Gilotyny do papieru to niezbędna część wyposażenia biurowego służąca do precyzyjnego cięcia dużych ilości papieru. W zależności od modelu i planowego zastosowania gilotyny na rynku dostępne są produkty o różnych gabarytach i możliwościach tnących. Na szczególną wagę zasługują produkty w ofercie sklepu internetowego www.niszczarki24.pl. Oferowane gilotyny obejmują sprzęt najlepszych renomowanych i znanych na całym świecie marek, takich jak Fellowes, czy RC Systems.

 

Gilotyna do papieru – którą wybrać?

Poszukując profesjonalnej gilotyny do papieru, która będzie w stanie precyzyjnie ciąć nawet duże ilości papieru polecamy gilotynę RC 465 T firmy RC Systems. Oferowany produkt to urządzenie zaawansowane technologicznie, które jest w stanie sprostać każdemu postawionemu przed nim zadaniu.

 

Do niewątpliwych zalet tego produktu na pewno należałoby doliczyć:

 • Funkcja automatycznego docisku papieru
 • Osłona bezpieczeństwa zabezpieczająca użytkownika przed ewentualnym kontaktem z ostrzem urządzenia
 • Promień wyznaczający miejsce cięcia
 • Możliwość jednorazowego przecięcia nawet 600 kartek

 

Bardzo ciekawe produkty oferuje również renomowana firma Fellowes. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Gilotyna do papieru Fellowes Plasma A3. Jak sama nazwa wskazuje gilotyna ta przystosowana jest do cięcia arkuszy papieru o formacie A3.

 

Posiada również wiele cennych właściwości, wśród których należałoby wymienić:

 • Ostrze ze stali nierdzewnej
 • Automatyczny docisk
 • Osłona bezpieczeństwa
 • Poręczność

Wszystkie te cechy w połączeniu z ergonomiczną konstrukcją tego urządzenia sprawiają, że coraz więcej klientów zwraca się w stronę właśnie tego modelu gilotyn do papieru.

 

Klientom sklepu niszczarki24.pl polecamy również Gilotynę Fellowes Fusion A3 z dołączonym zestawem do czyszczenia ekranów.

 

To profesjonalne urządzenie przeznaczone jest do częstego użytku w każdym biurze i cechuje się wysoką jakością wykonania i wyjątkową funkcjonalnością. Uniwersalna konstrukcja połączona z antypoślizgowymi nóżkami zabezpiecza urządzenie przed upadkiem i ułatwia ewentualny transport. Automatyczny zacisk papieru znacznie ułatwia pracę i precyzję jej wykonania.

 

Ponadto ten model gilotyny do papieru marki Fellowes posiada również:

 • Zestaw do czyszczenia ekranów
 • Osłony bezpieczeństwa
 • Funkcjonalne miarki do cięcia o różnych rozmiarach
 • Certyfikat bezpieczeństwa

 

Gilotyny do papieru dostępne w asortymencie sklepu internetowego niszczarki24.pl to produkty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami TUV & GS. Markowi i renomowani producenci produkując swoje produkty dbają o to, aby w stu procentach spełniały one swoje zadania i efektownie służyły pracownikom biur przez dług okres ich nawet bardzo intensywnego użytkowania. Gilotyny do papieru cechuje również nienaganna jakość wykonania oraz łatwość obsługi, co znacznie ułatwi pracę i nie sprawi trudności osobom, które wcześniej nie miały okazji użytkować tego typu urządzeń. Ze względu na swoją funkcjonalność i przydatność profesjonalna gilotyna do papieru powinna znaleźć swoje miejsce w każdym biurze. Jeśli nadal masz wątpliwości poznaj powody dla których warto kupować w naszym sklepie!

sklep internetowy www.aptusshop.pl projekt: aptus.pl